Jak zwiększyć efekty gorsetu wyszczuplajacego typu waist trainer?

Więc zacząłeś używać swój gorset wyszczuplajacy typu waist rainer i chcesz zobaczyć wyniki. Jednym z najczęstszych pytań, które słyszymy, jest to, ile czasu zajmuje uzyskanie kształtów podobnych do tych od słynnych Kardashians. Nadmieńmy na początku, że sylwetki wielu gwiazd nie są ani naturalne, czy ćwiczeniami. Najczęściej jest to efekt operacji plastycznych, których efekty ani nie wygląda naturalnie, ani zdrowo. Pamiętajmy, że zdrowie, jest najwazniejsze, a Trener Talii, ma służyć poprawie sylwetki oraz jako wsparcie w odchudzaniu oraz diecie, a nie ją zastąpić.

Chociaż wyniki każdego z nas będą inne i będzie to wymagało czasu i cierpliwości, jest kilka rzeczy, które możesz zrobić, aby mieć pewność się, że w pełni wykorzystujesz swój potencjał. Poniżej znajduje się pięć sposobów na zwiększenie wyników treningu talii – te proste korekty mogą mieć duże znaczenie!

1.Konsekwencja jest kluczowa

JAK SZYBKO BĘDĘ WIDZIEĆ EFEKTY ?

Jak każda praktyka zdrowego stylu życia, waist trainer wymaga codziennej systematyczności jeśli chcesz zobaczyć długoterminowe wyniki całego programu odchudzania. Tak jak sporadyczne ćwiczenia nie sprawią, że staniesz się silniejszy ani szczuplejszy, tak sporadyczne używanie gorsetu wyszczuplajacego nie sprawią, że będziesz szczuplejszy (choć i tak będzie świetnie wyglądać, gdy go założysz!). Aby uzyskać najlepsze rezultaty, zalecamy noszenie waist trainer przez 8–12 godzin dziennie. Jednakże pamiętaj aby czas noszenia zwiększać stopniowo. Zacznij od noszenia tylko przez godzinę lub dwie na raz, a następnie stopniowo używaj go dłużej każdego dnia. Pamiętaj, że powinieneś czuć się komfortowo nosząc waist trainer pod lub na ubraniu. Gorset wyszczuplajacy typu waist trainer powinien być wygodny i nie powinnaś o nim pamiętać podczas noszenia tak jak to ma miejsce w przypadku waist trainer firmy SHAPEMAKER.

2. Pamiętaj o zdrowych nawykach żywieniowych

Gorset wyszczuplający (waist trainer), to nie magiczna tabletka, która połykasz i chudniesz, jedząc co chcesz. Napewno jest ogromnym wsparciem przy odchudzaniu, ale przy złej diecie, efekty mogą być dla Ciebie niewystarczające. Pamiętaj o tym robiąc zakupy. By dowiedzieć się więcej o diecie, zapraszam do naszego wpisu: 5 sposobów jak schudnąć w nowym roku ,gdzie dowiesz się wiecej o diecie zalecanej przy problemach z wagą.

3. Ćwiczenia, tak w gorsecie waist trainer można również ćwiczyć!

Możesz zacząć od zwykłych spacerów, pieszych wędrówek, a nawet wypadu na zakupy (to też super aktywność fizyczna). Nie musisz od razu rzucać się na głęboką wodę.

Jeżeli jednak juz ćwiczysz na siłowni/czy w domu, gorsecie wyszczuplajacym typu waist trainer SHAPE MAKER możesz używać jak pasa treningowego. Zapytaj swojego trenera o konkretne ćwiczenia lub śledź nas na instagramie, gdzie umieszczamy przykłady ćwiczeń, jakie łatwo możesz odtworzyć.

4. Nie traktuj tego jak kary, nie odliczaj kurczowo czasu do końca planu odchudzającego

Efekty przyjdą, ale nie za noc. Musisz polubić się z dietą, zdrowym trybem życia. Odpowiednio prowadzony program odchudzający, będzie bardzo skuteczny i przyjemny. Komponuj posiłki z dozowolnych produktów (nisko-węglowodanowych), ale takich, które lubisz. Ćwicz, ale to co lubisz: może spacer z psem, jazda rowerem, albo yoga? Używaj waist trainer tak, aby noszenie go było przyjemnością. Pamiętaj, że dobrze dobrany, będzie nieodczuwalny na skórze.

5. Zmieniaj rzędy oczek jak tylko poczujesz, że robi się luźny

Używając regularnie gorset wyszczuplający typu waist trainer firmy SHAPE MAKER szybko możesz poczuć, że robi się za duży. Nie pozostaje nic jak tylko się cieszyć i przesunąć zapięcie o jeden rząd oczek. Rób to za każdym razem jak poczujesz, że to już ten moment, aż w końcu wymienisz na rozmiar mniejszy. A wiesz co to oznacza? Że jesteś już o jeden rozmiar mniejsza w talii, pozostaje nam nic jak tylko pogratulować :)! Pewnie jesteś ciekawa jak szybko to nastąpi. Jest to bardzo indywidualna sprawa. Dostawaliśmy już informacje od klientek, że już po tygodniu musiały zamówić rozmiar większy, jednak, nie jest to zasadą. Najczęściej sięgnąć po rozmiar mniejszy trzeba poczekać ok 3-6 tygodni.

Jeżeli jeszcze nie zaczęłaś swojej przygody z bielizna wyszczuplającą, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą profesjonalnych gorsetów wyszczuplajacych brzuch i talię typu waist trainer SHAPE MAKER:

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Website Field Is Optional.

CommentYour Message
NameYour Name
EmailEmail
WebsiteWebsite