Jeśli rozważasz trening talii (waist trainer) jako część swojej strategii zdrowego stylu życia i odchudzania, jednym z pytań, które możesz mieć, jest to, czy gorset wyszczuplajacy typu waist trainer pomoże w przypadku luźnej skóry. Pojawienie się luźnej skóry często występuje u osób, które straciły (lub przybrały na wadze) i jest spowodowane różnymi czynnikami. Aby odpowiedzieć na to pytanie, jak sprawić, by luźna skóra wyglądała na jędrniejszą, zastanówmy się przede wszystkim, co powoduje wiotczenie skóry i jak gorset wyszczuplajacy brzuch i talię nam w tym pomoże.

PRZYCZYNY POWSTAWANIA LUŹNEJ I OBWISŁEJ SKÓRY

„Luźna” skóra odzwierciedla elastyczność Twojej skóry, czyli innymi słowy, rozciągliwość. Pomyśl o swojej skórze jak o balonie. Zupełnie nowy balon jest bardzo ciasny i gładki, nawet jeśli go trochę rozciągniesz. Ale jeśli wysadzisz balon, zostawisz go napompowany przez kilka dni i powoli wypuszczasz powietrze, zauważysz, że teraz jest luźny i nie tak sprężysty. Stracił część swojej elastyczności, a tym samym zdolność powrotu do pierwotnego kształtu.

Jedne z powodów dlaczego nasza skóra staje sie obwisła i luźna:

  • Ciąża– niestety obwisła i luźna skóra to problem większości Pań po ciąży. U niektórych bardziej, a u niektórych mniej, ale w trakcie ciąży brzuch rozciąga sie tak jak wspomniany balonik. Balsamy i olejki moge pomóc, ale cieżko jest temu zapobiec.
  • Przybieranie i tracenie na wadze– gwałtowne przybranie na wadze lub jej utrata jest prawie gwarancją późniejszych problemów z obwisłą i luźną skórą, czy rozstępami.
  • Genetyka– niektórzy ludzie mają naturalnie bardziej napiętą i odporną skórę niż inni, bez względu na to, co robią. Jest to jednak rzadkość.
  • Nawilżenie i odżywienie– zapewnienie skórze odpowiedniej ilości nawodnienia i potrzebnych jej składników odżywczych sprawi, że stanie się miękka i elastyczna. Możesz dbać o swoją skórę, poprzez odpowiedni odpoczynek, dietę, suplementy diety i przyjmowanie odpowiedniej ilości płynów.
  • Wiek– skóra naturalnie traci elastyczność wraz z wiekiem (dlatego wiele osób doświadcza zmarszczek z powodu grawitacji i szkód środowiskowych).

Istnieje jednak kilka sposobów, aby Twoja skóra była zdrowsza i jędrniejsza. Mając na uwadze wszystkie te czynniki, zastanowimy się, w jaki sposób gorset wyszczuplający typu waist trainer może pomóc w przypadku luźnej skóry.

 

JAK DZIAŁAJA GORSET WYSZCZUPLAJĄCY NA TALIĘ I LUŹNĄ SKÓRĘ BRZUCHA?

Gorset wyszczuplający brzuch i talię typu waist trainer to odzież kompresyjna, modelująca, która skutecznie wyszczupla i modeluję tę partie ciała. Możesz nosić gorset wyszczuplajacy jako odzież modelująco-wyszczuplającą, którą założysz pod ubranie jak sukienkę by natychmiastowo wysmuklić figurę lub stosować jako „trening talii”, stosując regularnie uzyskując trwałe efekty. Pamiętaj, że możesz równiez spotęgować efekty ćwicząc w waist trainer. Codzienny trening talii może stanowić uzupełnienie zdrowego stylu życia, który obejmuje prawidłowe odżywianie, ćwiczenia, odpoczynek i nawodnienie. Gorset wyszczuplajacy pozwoli wzmocnić treningi siłowe, wesprzeć postawę i zapewnia stałą motywację do kontynuowania zdrowego odżywiania i ćwiczeń. A dzięki wysokiej kompresji może również przyczynić się do ujędrnienia skóry.

 

JAK KOMPRESJA POMAGA W PRZYPADKU LUŹNEJ SKÓRY?

To, jak bardzo gorset wyszczuplajacy waist trainer może pomóc, zależy od tego, jak „luźna” jest Twoja skóra. Chociaż poważnie uszkodzoną skórę można skorygować tylko chirurgicznie, każdy może użyć odzieży modelującej, takiej jak gorset wyszczuplajaco-modelujący waist trainer, aby Twoja skóra wyglądała na jędrniejszą. Kompresja waist trainer stymuluje aktywność termiczną, co z kolei sprzyja lepszemu krążeniu i poceniu się. Przepływ krwi i pot to główne elementy naturalnego systemu obronnego skóry. Razem działają, aby zapewnić skórze nawilżenie i gojenie, jednocześnie eliminując toksyny i pobudzając produkcję kolagenu. Kiedy Twoja skóra jest zdrowa, wygląda na pełniejszą i jędrniejszą. Gorset wyszczuplajacy typu waist trainer pomaga również czuć się bardziej komfortowo, gdy go nosisz, ukrywając luźną skórę i utrzymując brzuch na swoim miejscu. Pozwala Ci natychmiastowo poczuć sie pewnie siebie, dzięki czemu oczekiwanie na trwałe efekty będą przyjemniejsze.

 

JAK MATERIAŁY WPŁYWAJĄ NA EFEKTY?

Chociaż pot może być zdrowy dla ogólnego stanu Twojej skóry, może również przynieść odwrotny skutek, jeśli nie pozwolisz jednocześnie na cyrkulację powietrza lub odprowadzanie wilgoci z powierzchni skóry. Słyszałaś kiedyś o body wrapping? Owijanie sie folią spożywczą na wiele godzin nie jest dobrym pomysłem. Nadmiar potu może powodować podrażnienia, a nawet przesuszenie, co nie przysłuży się Twojej skórze. Aby uzyskać najlepsze wyniki treningu talii przy użyciu gorsetu wyszczuplającego typu waist trainer na skórze, wybierz materiał, który utrzymuje suchą skórę podczas pocenia się, nie tracąc przy tym wysokiej kompresji.. Rdzeń wykonany z naturalnego lateksu w gorsecie wyszczuplającym SHAPE MAKER posiada bawełnianą podszewkę, która skutecznie odprowadza wilgoć. Podszewka z delikatnej bawełny, oddziela warstwę naturalnego potliwego lateksu, pochłania wilgoć, a do tego i jest miękka w dotyku, wygodna i sprawia, że ​​talia może jednocześnie oddychać. Dzięki takiemu połączeniu jednocześnie uzyskujemy efekty body wrappingu, nie powodując żadnych niekorzystnych efektów.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Website Field Is Optional.

CommentYour Message
NameYour Name
EmailEmail
WebsiteWebsite