Nie jest dla nikogo nowością, że celebryci zrobią wszystko by wyglądać pięknie i młodo. Bielizna modelująca na czerwonym dywanie nosi wiekszość celebrytek. Jest ona tak niewidoczna, że ciężko jest ją dostrzec, jednak sprawne oko fotoreporterów uwieczniło kilka „wpadek”.


Kim Kardashian shapewear

W obecnych czasach bielizna wyszczuplająca nie jest już niczym wstydliwym, a bardziej formą skutecznej metody wyszczuplenia sylwetki. Dzięki niej możemy jeszcze lepiej prezentować się w sukience i podkreślić swoje wdzięki. Wiele celebrytek wręcz chwali się i opowiada o doświadczeniach z bielizną modelującą. Najpopularniejsze z nich to oczywiście Kim Kardashian, Kylie Kardashian, Khloé Kardashian oraz Kourtney Kardashian, które zarówno ją promują jak i używają ją na co dzień.

Szczególnie Kim i Kylie Kardashian spopularyzowały dobrze znany nam gorset wyszczuplajacy typu waist trainer, często chwaląc się efektami oraz dzieląc się wieloma zdjęciami w nim. Kim Kardashian, zafascynowana tym produktem, stworzyła nawet markę Skims, gdzie sama zaczęła sprzedawać gorsety wyszczuplające typu waist trainer oraz wiele innych rodzajów bielizny modelującej.To zapoczątkowało modę na gorsety wyszczuplające brzuch i talię typu waist trainer. Stały się one niezwykle popularne, a kobiety na całym świecie pokochały bieliznę wyszczuplającą, która pozwala natychmiastowo wyszczuplić i wymodelować sylwetkę. Wcześniej popularne były spodnie typu skinny, które dobrze dopasowane, skutecznie modelowały i wyszczuplały nogi oraz pośladki. Teraz kobiety znalazły produkt, który skutecznie odmienił ich górną partię ciała.

Gorsety wyszczuplające brzuch i talię typu waist trainer to idealne rozwiązanie dla kobiet które poszukują sposobu na natychmiastowe wyszczuplenie i wymodelowanie sylwetki. Jeżeli zależy Ci na stałych efektach, będziesz musiała poczekać na nie co najmniej 2 tygodnie. Pamiętaj jednak, że gorset wyszczuplający nie zastąpi odpowiedniej diety i ćwiczeń. Jest one jednak świetnym dodatkiem, który znacznie przyśpieszy drogę do idealnej sylwetki.


Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Website Field Is Optional.

CommentYour Message
NameYour Name
EmailEmail
WebsiteWebsite