Efekty używania gorsetu wyszczuplającego brzuch i talię typu waist trainer dzielimy na te natychmiastowe i trwałe. Natychmiastowe efekty to te efekty „wow” które widzisz zaraz po założeniu, a trwałe, to te, na które twoi znajomi i rodzina mówi „wow” ;). Pół żartem, pół serio tak jest. Rezultatów trwałych nie widać z dnia na dzień, dlatego czasem tak bywa, że ciężko nam je dostrzec, aż przychodzi czas, że dostrzegają to inni. Dlatego właśnie warto zrobić zdjęcia typu przed i po.

Zawsze zachęcamy, aby nasze klientki zrobiły takie zdjęcia (bez gorsetu przed i po lub z gorsetem przed i po) i porównywały je np. co kilka tygodni. Często dostajemy informację, że jesteście bardzo zdziwione jak wielka różnica jest pomiędzy jednym, a drugim zdjęciem.

Oto zdjęcia przed i po efektów natychmiastowych:

Zdjęcia efektów trwałych wymagających regularnego używania:

Jak widać, efekty są bardzo różne, gdyż zależą również od wielu czynników, np. od tego jak długo używamy gorsetu wyszczuplającego, ile godzin dziennie go używamy, nawet indywidualnych predyspozycji. Wpływ na to naturalnie mają również dieta i styl życia. Nie można oczekiwać, że osiągniemy zamierzone efekty, siedząc w gorsecie przed telewizorem z paczką chipsów i popijając colą (nawet tą light 😉

Gorset wyszczuplający brzuch i talię typu waist trainer potrafi być niesamowicie skutecznym narzędziem, ale wymaga systematyczności. Pierwsze efekty zazwyczaj przychodzą po 2 tygodniach, a na efekty „wow” musimy jednak poczekać kilka miesięcy. Niektóre kobiety efekty osiągają bardzo szybko i zdziwione piszą do nas czy to normalne zamawiając od razu rozmiar mniejszy, ale są też takie panie, które na efekty czekają po prostu dłużej, jak to w życiu. Kluczem do sukcesu jest zdrowa dieta i regularne używanie gorsetu wyszczuplającego waist trainer.

Być może jednak nie zależy ci na efektach stałych, a chcesz założyć gorset wyszczuplający jak bieliznę modelującą pod sukienką np. na imprezę, przyjęcie, czy inne ważne wyjście. To też świetny sposób, by tymczasowo wyszczuplić brzuch, talie i tak zwane „boczki”. Zdziwiłabyś się, jak wiele gwiazd i celebrytek je używa. Dlaczego? Bo są świetnym sposobem, by wymodelować sylwetkę, poczuć się pewnie i wyglądać zjawiskowo. Kto nie chce węższej talii i ukryć odstający brzuch? Niestety wiele kobiet się z tym zmaga. Bielizna wyszczuplająca jak waist trainer jest wyjątkowo wygodna, dlatego idealnie sprawdzi się na tego typu problem, a dodatkowo jest niezauważalna pod ubraniem.

Jeśli masz już swoje zdjęcia typu przed i po, wyślij je na kontakt@shapemaker.pl, a dostaniesz 10% zniżki na zakupy 🙂

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Website Field Is Optional.

CommentYour Message
NameYour Name
EmailEmail
WebsiteWebsite