Jak gorset wpływa na talie? Dlaczego nosimy gorset? Co daje noszenie gorsetu? Po co nosimy gorset? Są to często pojawiające się zagadnienia u kobiet szukających idealnej bielizny wyszczuplającej brzuch i talię.

Najczęstszymi wątpliwościami wątpliwościami, które pojawiają się przy zakupie gorsetu to to czy ejst on bezpieczny, czy mogę go nosić. Jest to spowodowane tym, iż swego czasu popularna była ilustracja, która pokazywała jak rzekomo organy przemieszczają się pod wpływem używania gorsetu. Czy jest to prawdą? Nie ma udowodnionych badań w tym zakresie, jednak możemy napewno zgodzić się, że w przypadku tradycyjnych gorsetów starego typu, które była bardzo ciasno wiązane i używane w XVI wieku przy wieloletnim używaniu, mogłyby potencjalnie zajść jakieś zmiany. Nie mamy na to dowodów, że tak było, jednak patrząc na to obiektywnie jedno jest pewne- takich gorsetów lepiej unikać, obecnie na rynku jest dostępna nowoczesna, bezpieczna i efektywna bielizna wyszczuplająca, która w zupełności nam wystarczy. Gorsety starego typu nie są już też z resztą dostępne… no chyba że jesteś aktorką 🙂

Czy jest jakiś zamiennik tradycyjnego gorsetu? Tak, w dzisiejszych czasach mamy dostęp do zupełnie bezpiecznej i wygodnej bielizny wyszczuplającej np. typu waist trainer, który w Polsce nazywany jest gorsetem wyszczuplającym ze względu na podobny wygląd. Czy jest on podobny, oceńcie sami:

Nowoczesne tak zwane ze względu na podobieństwo gorsety wyszczuplające typu waist trainer są zupełnie bezpieczne, niekrępujące ruchów, a wręcz zupełnie nieodczuwalne na skórze, jednocześnie pieknie modelują i wyszczuplają sylwetkę np. pod sukienką. Każdy kto kiedyś miał na sobie gorset typu waist trainer wie, że noszenie go jest niezwykle przyjemne i zupełnie bezpieczne. Ucisk jaki otrzymujemy, jest porównywalne do tego jaki mamy zakładając obcisłe jeansy, co robi 90% z nas chociażby od czasu do czasu.

Ważne jest by zrozumieć, że gorsety damskie typu waist trainer to NIE JEST TO SAMO co dawne, okryte złą sławą gorsety, które były na siłę zawiązywane i ściskane do granic możliwości. Gorset damski typu waist trainer, z dosłownego tłumaczenia „trener talii”, używany do tak zwanego „treningu talii”, to tak naprawde całkiem inny produkt wykonany z naturalnego lateksu z drzewa kauczukowego, skonstruowany z trzech różnych warstw materiałów i spiralnych fiszbin z tzw. pamięcią, która dopasowuje się do naszej sylwetki, a nie ja wymusza.

A więc czy można bezpiecznie nosić gorset wyszczuplający typu waist trainer?

Zdecydowanie tak! Tak samo jak możesz bezpiecznie nosić obcisłe modelujące spodnie, chodzić na szpilkach, używać makijażu czy przedłużać włosy. Wszystkie te rzeczy kobiety robią dla urody na całym świecie bez skazy na zdrowiu. Wiadomo istnieją sytuacje jak zbyt częste chodzenie na szpilkach może powodować haluksy lub wady postawy. Zbyt częste używanie makijażu lub jego nie zmywanie na noc może zapychać pory i prowadzić do trądziku. Tak samo gorset gorsetu nie można nosić np. w ciąży, albo trzeba go zdejmować na noc by uniknąć np. otarć. Przecież też nie śpimy w butach, czy jeansach by było nam wygodnie i nasze ciało odpoczęło, dlatego ściągamy gorset damski waist trainer.

Podsumowując, warto pamiętać, że gorset wyszczuplajacy waist trainer, to rodzaj całkowicie i 100% bezpiecznej bielizny wyszczuplającej. To zdecydowanie nie gorset, który znamy z filmów, czy teatru. Naturalnie możesz wybrac inny rodzaj bielizny modelującej zamiast gorsetu waist trainer. Na rynku jest ogromny wybór bielizny modelującej i jest z czego wybierać. Warto jednak pamiętać, że by ocenić damski gorset wyszczuplający typu waist trainer warto go najpierw wypróbować. Gwarantujemy, że raz założony zmieni twoje zdanie o gorsetach. Wygoda jaką czujesz po założeniu sprawia, że nie chce Ci się juz go ściągać. Dodatkowo ulga bólu kręgosłupa, ustąpienie takiego napięcia w kręgosłupie, automatyczne wyprostowanie sylwetki, które przychodzi z wielką łatwością… to tylko kilka zalet noszenia gorsety wyszczuplającego typu waist trainer.

Jak gorset wpływa na talię?

Jak gorset tradycyjny wpływa na talie juz odpowiedzieliśmy, pochylimy się jednak jeszcze krótko nad tym jak gorset damski typu waist trainer wpływa na talię.

Nowoczesny gorset wyszczuplający typu waist trainer otula brzuch i talię, modelując ją i wyszczuplając. Nie wymusza zmiany kształtu, a go stymuluje. Stalowe spiralne fiszbiny zapamiętują kształt sylwetki i systematycznie go stymulują w kierunku kształtu klepsydry. Ukrywa znienawidzone przez kobiety „boczki”, pofałdowania, oponkę na brzuchu i dysproporcje. Nasza sylwetka robi się smuklejsza o idealnych proporcjach czyli z zaokrąglonymi biodrami i wyszczuploną talią. Efekt ten jest natychmiastowy, a przy regularnym noszeniu i przy odpowiednym stylu życia skutecznie trwale wyszczuplimy tę partię ciała bez uszczerbku na zdrowiu. Warto zaznaczyć, że tego typu gorset na niektóre przypadłości również zalecają lekarze. Np. po niektórych operacjach, czy przy niektórych problemach z kręgosłupem. W takich sytuacjach najlepiej skonsultować się ze swoim lekarzem, a jeżeli nie masz problemów zdrowotnych tego typu, to spokojnie możesz nosić bieliznę wyszczuplającą. Nie ma w tym nic złego, ani niebezpiecznego. Kobiety noszą ją na całym świecie, wraz z gwiazdami na czerwonym dywanie. Bielizna wyszczuplająca stała się standardem tak jak i makijaż. Jest to też zdecydowanie bezpieczniejsza opcja niż np. operacje plastyczne, które są tak zyskują na popularności.

Podsumowując, mamy nadzieje, że jeśli miałaś wątpliwości co do damskiego gorsetu waist trainer, to skutecznie je rozwialiśmy. Polecamy wypróbować, założyć gorset waist trainer i samemu przekonać się jak bezpieczny i skuteczny jest to produkt.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Website Field Is Optional.

CommentYour Message
NameYour Name
EmailEmail
WebsiteWebsite