Nie jest tajemnicą, że Panny młode bardzo często decydują się na gorset, który dyskretnie zakładają pod suknię ślubną. Jest to świetne rozwiązanie, która sprawi, że będziesz wyglądać i czuć się świetnie w tym wyjątkowym dniu.

Wiele panien młodych chce uzyskać wyprostowaną postawę, figurę klepsydry, czuć się pewnie, a bielizna modelująca, jak przykład gorset, to świetna opcja na jeden z najważniejszych i najszczęśliwszych dni w ich życiu. Ale możliwe, że panna młoda dopiero zaczyna nosić gorset i dlatego ważne jest, aby przygotować się we właściwy sposób.

Zakupy
Upewnij się, że kupujesz swój gorset w odpowiednim czasie. Chcesz mieć pewność, że nosisz gorset wygodny w dniu ślubu, niewidoczny pod suknią i wspierający, więc upewnij się, że masz wystarczająco dużo czasu na znalezienie idealnego gorsetu.

Kup suknię ślubną, zanim kupisz gorset ślubny, ponieważ suknia ślubna określi, który rodzaj gorsetu jest dla Ciebie najlepszy. Dostępne są różne gorsety do różnych sukien ślubnych, w tym sukienki bez pleców, sukienki na ramiączkach i sukienki bez ramiączek.

Najlepiej by wybrać gorset w kolorze cielistym (beżowym), aby był jak najmniej widoczny.

Noszenie gorsetu
Po znalezieniu idealnego elementu bielizny modelującej należy w odpowiednim czasie zacząć nosić gorset. Zacznij nosić gorset z co najmniej dwutygodniowym wyprzedzeniem i na początku noś go godzinę lub dwie dziennie i rób to kilka dni z rzędu. Po trzech lub czterech dniach zwiększ czas noszenia gorsetu i najlepiej zapnij go nieco ciaśniej.

W ten sposób Twoje ciało stopniowo przyzwyczaja się do noszenia gorsetu, a Ty jesteś optymalnie przygotowana, aby wyglądać fantastycznie, promiennie i pewnie podczas najpiękniejszego dnia w Twoim życiu.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Website Field Is Optional.

CommentYour Message
NameYour Name
EmailEmail
WebsiteWebsite