Jaką bieliznę wyszczuplającą wybierają gwiazdy?

celebrytki w bieliźnie wyszczuplającej

Nie jest dla nikogo nowością, że celebryci zrobią wszystko by wyglądać pięknie i młodo. Bielizna modelująca na czerwonym dywanie nosi wiekszość celebrytek. Jest ona tak niewidoczna, że ciężko jest ją dostrzec, jednak sprawne oko fotoreporterów uwieczniło kilka „wpadek”.


Kim Kardashian shapewear

W obecnych czasach bielizna wyszczuplająca nie jest już niczym wstydliwym, a bardziej formą skutecznej metody wyszczuplenia sylwetki. Dzięki niej możemy jeszcze lepiej prezentować się w sukience i podkreślić swoje wdzięki. Wiele celebrytek wręcz chwali się i opowiada o doświadczeniach z bielizną modelującą. Najpopularniejsze z nich to oczywiście Kim Kardashian, Kylie Kardashian, Khloé Kardashian oraz Kourtney Kardashian, które zarówno ją promują jak i używają ją na co dzień.

Szczególnie Kim i Kylie Kardashian spopularyzowały dobrze znany nam gorset wyszczuplajacy typu waist trainer, często chwaląc się efektami oraz dzieląc się wieloma zdjęciami w nim. Kim Kardashian, zafascynowana tym produktem, stworzyła nawet markę Skims, gdzie sama zaczęła sprzedawać gorsety wyszczuplające typu waist trainer oraz wiele innych rodzajów bielizny modelującej.To zapoczątkowało modę na gorsety wyszczuplające brzuch i talię typu waist trainer. Stały się one niezwykle popularne, a kobiety na całym świecie pokochały bieliznę wyszczuplającą, która pozwala natychmiastowo wyszczuplić i wymodelować sylwetkę. Wcześniej popularne były spodnie typu skinny, które dobrze dopasowane, skutecznie modelowały i wyszczuplały nogi oraz pośladki. Teraz kobiety znalazły produkt, który skutecznie odmienił ich górną partię ciała.

Gorsety wyszczuplające brzuch i talię typu waist trainer to idealne rozwiązanie dla kobiet które poszukują sposobu na natychmiastowe wyszczuplenie i wymodelowanie sylwetki. Jeżeli zależy Ci na stałych efektach, będziesz musiała poczekać na nie co najmniej 2 tygodnie. Pamiętaj jednak, że gorset wyszczuplający nie zastąpi odpowiedniej diety i ćwiczeń. Jest one jednak świetnym dodatkiem, który znacznie przyśpieszy drogę do idealnej sylwetki.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

*

*