Czas dostawy (Polska)

  • Kurier InPost 24h– dostawa na drugi dzień roboczy
  • Poczta Polska Kurier– dostawa w 2 dni robocze
  • InPost Paczkomaty 24/7– dostawa w 1-2 dni robocze
  •  

Koszt dostawy (Polska)

  • Kurier InPost 24h– 14,90 zł
  • Poczta Polska Kurier– 12,99 zł
  • InPost Paczkomaty 24/7– 9,90 zł

Wysyłka zagraniczna

W przypadku wysyłek zagranicznych koszt ustalany jest na podstawie adresu przy realizacji zakupu. Czas dostawy zależy od wielu czynników oraz wyboru formy dostawy. Najczęściej jest to 3-14 dni.

Miej jednak na uwadze, że mogą wystąpić opóźnienia powodowane pandemią. Również wysyłka do Wielkiej Brytanii może zostać opóźniona z przyczyny wystąpienia z Unii Europejskiej, co skutkuje dłuższym procesem dostawy. Opóźnienia są niezależne od nas, gdyż zamówienia są przez nas wysyłane najpóźniej 24h od zaksięgowania wpłaty, a w 80% są wysyłane jeszcze tego samego dnia, byś jak najszybciej mogła zacząć swoją przygodę z gorsetem wyszczuplającym waist trainer.

Zamówienia PREORDER

Jeżeli przy składaniu zamówienia, pojawiła się informacja „Produkt dostępny na zamówienie”, oznacza to, że obecnie produkt jest sprzedawany w przedsprzedaży.

Na czym dokładnie to polega? Oznacza to, że jest on specjalnie tworzony na zamówienie „pod” klienta. Proces indywidualnego tworzenia produktów trwa, dlatego oczekiwanie na otrzymanie przesyłki jest wydłużone. Jeśli chcesz dowiedzieć się dokładniejszy termin dostawy, napisz do nas na kontakt@shapemaker.pl

Po co jest PREORDER (produkty tworzone na zamówienie)? Odpowiedź jest prosta, najpopularniejsze rozmiary i kolory bardzo szybko się wyprzedają i wiele Pań bardzo długo nie mogło się doczekać swojego rozmiaru na stronie. Dlatego właśnie zamówienie w przedsprzedaży, to szansa, by produkt sobie zarezerwować i mieć pewność, że nawet jeśli nie zdążyłabyś go kupić przy następnej dostawie, to twoje zamówienie będzie realizowane w pierwszej kolejności.

Jeśli masz dodatkowe pytania, napisz do nas e-mail: kontakt@shapemaker.pl lub odwiedź zakładkę „kontakt” gdzie znajdziesz formularz kontaktowy i numer telefonu.