Kim jesteśmy i jak powstaliśmy?

Sklep tworzą kobiety dla kobiet. Stworzony z myślą o produkcie, który pozwoli każdej kobiecie poczuć się pięknie i wyzbyć kompleksów.

Naszym pierwszym odkryciem było stworzenie trenera talii, który pomógł już tysiącom kobiet pokochać swoje ciało i uzyskać wymarzoną sylwetkę. Udoskonalany przez wiele lat, wiele prób, błędów, poprawek, co wreszcie pozwoliło nam stworzyć produkt idealny, które same używamy na co dzień i za który możemy ręczyć. Inspiracją dla stworzenia trenera talii były kobiety, które po ciąży zmagały się z problemem obwisłej skóry oraz które stosowały stare sprawdzone metody takie jak obwiązanie chustą brzucha, co pomagało wrócić skórze na brzuchu do poprzedniego stanu. Metoda ta nie była idealna, ale pomysł był interesujący. Jak się okazało, po latach udało nam się stworzyć produkt, który działa na podobnej zasadzie, ale jest wygodniejszy, praktyczniejszy, efektywniejszy, a także przynosi wiele, wiele innych korzyści, nie tylko dla kobiet po ciąży. Tak zaczęła się nasza przygoda. Obecnie testujemy nowe projekty, które planujemy wprowadzić już wkrótce!

Nasza misja

Naszym celem jest sprawić, by kobiety czuły się pięknie i pewnie siebie! Brzmi banalnie, lecz w dzisiejszych czasach, jest to bardzo potrzebna, a zarazem skomplikowana misja.

Według nas każda kobieta skrywa w sobie ogromne pokłady piękna, które czasem trzeba po prostu uzewnętrznić. Staramy się pokazać, że każda z nas jest piękna i wyjątkowa. Głęboko wierzymy, że bycie pewnym siebie to już powoła sukcesu. Nie każdemu jednak pewność siebie przychodzi z łatwością i czasem trzeba temu trochę pomóc.  Każda z nas ma inne kompleksy, potrzeby, zmartwienia i obawy, dlatego my staramy się sprostać tym problemom indywidualnie, bo każda z nas jest inna i dlatego tez jest wyjątkowa.

Troska o kobiety i ich potrzeby to nasz główny cel, jakim się kierujemy.

Uśmiechnij się, jesteś piękna! ❤️